İçindekiler

Uğur ŞİMŞEK, Denizli’nin Çivril İlçesine bağlı Çıtak Kasabası’nda 1982 yılında doğmuştur.

İlk ve orta öğreniminin ardından Çivril Lisesi’nden 1999 yılında mezun olmuş ve Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni kazanmıştır.

Üniversite öğrenimini 2003 yılında tamamlamış olan Uğur ŞİMŞEK, yine Selçuk Üniversitesinde Sosyal Bilimler Enstitüsü Kamu Hukuku Ana Bilim Dalı Ceza Hukuku Bilim Dalında Tezli Yüksek Lisans eğitimine başlamıştır.

Uğur ŞİMŞEK, Lisans Öğreniminin ardından Denizli Barosunda bir yıllık Avukatlık Stajını 28 Aralık 2005 tarihinde tamamlayarak Avukatlık Ruhsatını almıştır.

ŞİMŞEK HUKUK BÜROSU kurucu ve yöneticisi olan Av. Uğur ŞİMŞEK, 2007 yılında vatani hizmetini yerine getirmesini müteakip Denizli’ de fiilen bağımsız olarak çalışmaya başlamıştır.

Başta Ceza Hukuku olmak üzere, Sağlık Hukuku, Konkordato, Tazminat, Arabuluculuk gibi pek çok eğitimi başarı ile tamamlayan, bir çok hukuk dalında akademik ve bilimsel çalışmalara imza atan Uğur ŞİMŞEK’ in yayınlanmış bir çok makalesi bulunmaktadır.

Uğur ŞİMŞEK, mesleki alanda olduğu kadar, diğer pek çok kurum ve kuruluş bünyesinde üstlenmiş olduğu görevler sebebi ile de başarı belgeleri ile onurlandırılmıştır.

2007 yılında küçük bir büroda faaliyete başlayan Av. Uğur ŞİMŞEK, bugün itibariyle kurumsal bir Hukuk Bürosu haline gelen ve giderek büyümeye ve güçlenmeye devam eden ŞİMŞEK HUKUK BÜROSU’nun ekip lideri olarak Yöneticiliğini ve Ceza Hukuku Departman Sorumluluğunu üstlenmiş durumdadır.

Av. Uğur Şimşek

Hukuk Direktörü & Law Manager

2007 Yılında Denizli’de zamanın şartları ile kendi kurduğu mütevazi bir büroda mesleki faaliyetlerine başlayan Avukat Uğur Şimşek şimdilerde yine kurucusu olduğu, Denizli’nin en prestijli hukuk bürolarından birisi haline gelen, giderek bu alanda başarılarıyla kendinden söz ettiren Şimşek Hukuk Bürosu‘nun yöneticiliğini ve Ceza Hukuku Departman Sorumluluğunu üstlenmiş durumdadır.

Ofis Adresii

Şimşek Hukuk Bürosu

Saraylar Mh. Hastane Cd. No:20
Denizli, Türkiye.

Ceza Hukuku

Av. Uğur Şimşek

Ofis Adresii

Şimşek Hukuk Bürosu

Saraylar Mh. Hastane Cd. No:20
Denizli, Türkiye.