İçindekiler

Hukuk Büromuz Denizli merkezli olarak Türkiye çapında hizmet vermektedir.
Müvekkillerimize vaad ettiğimiz husus başarıyı elde etmek için en iyi çalışma ve gayreti göstermek, sorunlarının çözümünde sorumluluğu tam anlamıyla üstlenmektir.
Bu gayretli çalışmada mevcut tüm imkanların itina ile kullanılmasına özen gösterilir. Konu en ince ayrıntılarına kadar araştırılır, yargı kararları ve mevzuat çerçevesinde değerlendirmesi yapılır, olayın hukuki değerlendirmesi yapılarak muhakeme edilir. Elde edilen netice ise artık yargıya kalmıştır.
Bundan öte müvekkillerimize sonuç garanti edilerek umutlarıyla oynamayız. Her nasıl ki sınava hazırlanan bir genç için dershane yalnız eğitim vaad ediyor yada doktor şifayı değil tedaviyi üstleniyor ise Avukat da vekalet görevinin gereklerini en iyi şekilde yerine getirmeyi üstlenir.
Avukat, hukuk kurallarını bilmeyen, yeterli savunması olmayan kişilerin bu zaaflarını kapatır ve onları aydınlatır. Bundan daha öteye giderek yargı makamları önünde kişinin haklarını hukuki yeterlilikte savunur.
Bu yüzden Avukat ile aranızdaki ilişkide karşılıklı olarak samimi ve dürüst olmalısınız. Seçtiğiniz Avukat da işinin ehli ve aynı zamanda özverili olmalıdır.
Saygılar…

Av. Uğur Şimşek

Hukuk Direktörü & Law Manager

2007 Yılında Denizli’de zamanın şartları ile kendi kurduğu mütevazi bir büroda mesleki faaliyetlerine başlayan Avukat Uğur Şimşek şimdilerde yine kurucusu olduğu, Denizli’nin en prestijli hukuk bürolarından birisi haline gelen, giderek bu alanda başarılarıyla kendinden söz ettiren Şimşek Hukuk Bürosu‘nun yöneticiliğini ve Ceza Hukuku Departman Sorumluluğunu üstlenmiş durumdadır.

Ofis Adresii

Şimşek Hukuk Bürosu

Saraylar Mh. Hastane Cd. No:20
Denizli, Türkiye.

Ceza Hukuku

Av. Uğur Şimşek

Ofis Adresii

Şimşek Hukuk Bürosu

Saraylar Mh. Hastane Cd. No:20
Denizli, Türkiye.