İçindekiler

Sevgili Müvekkillerimiz;

Büromuzda hukuki sorunlarınız hassas ve detaylı bir çalışma süzgecinden geçirildikten sonra tüm hukuksal çareler değerlendirilmek suretiyle en iyi çözüme ulaşmak adına azami çaba ve gayret gösterilmektedir.

Teknik bilgiyi davalara uygulama aşamamızdaki bu süreç emek ve zaman ile doğru orantılıdır. Bu nedenle zaman ve emeğin en verimli şekilde değerlendirilmesi gerekmektedir.

Avukatın dava ve dosyalarına ayırmış olduğu zamanı verimli kullanabilmesi ise çalışmış olduğu işe odaklanması ile mümkündür. Bunun için beynini diğer tüm maddi ve manevi düşüncelerden arındırması gerekmektedir.

Unutmayınız işe ayrılan zaman ne kadar artarsa emek, emek arttıkça da verim artacak ve neticede başarı gelecektir. Diğer taraftan müvekkillerimize vaadimiz hiçbir zaman sonuç değil, onları konu hakkında bilgilendirmek ve sonuçta en başarılı sonucu almak adına gerekli olan tüm işlemleri üstün ve teknik bilgi ile yapmak garantisidir.

Yukarıda açıklanan ilkeler gözetilerek Büromuzda;

Dosyalarımıza en iyi şekilde hazırlanabilmek için gerekli zaman ayrılmakta ve özen gösterilmekte,

İş hacmini aşacak miktarda dosya alınmamasına dikkat edilmekte,

Emek ve zamanın karşılığı dikkate alınarak ücret talep edilmektedir.

“Sizi düşünüyoruz, bu nedenle işimizi çok önemsiyoruz..”

İyi günler dileriz..

Av. Uğur Şimşek

Hukuk Direktörü & Law Manager

2007 Yılında Denizli’de zamanın şartları ile kendi kurduğu mütevazi bir büroda mesleki faaliyetlerine başlayan Avukat Uğur Şimşek şimdilerde yine kurucusu olduğu, Denizli’nin en prestijli hukuk bürolarından birisi haline gelen, giderek bu alanda başarılarıyla kendinden söz ettiren Şimşek Hukuk Bürosu‘nun yöneticiliğini ve Ceza Hukuku Departman Sorumluluğunu üstlenmiş durumdadır.

Ofis Adresii

Şimşek Hukuk Bürosu

Saraylar Mh. Hastane Cd. No:20
Denizli, Türkiye.

Ceza Hukuku

Av. Uğur Şimşek

Ofis Adresii

Şimşek Hukuk Bürosu

Saraylar Mh. Hastane Cd. No:20
Denizli, Türkiye.